Asus USB-AX56 WIFI6-Kablosuz USB Adaptör

2.799,00TL

  • Marka: ASUS
  • Ürün Kodu: Asus USB-AX56
  • Stok Durumu: Stok Dışı
  • Kdv Hariç: 2.332,50TL

ASUS USB-AX56

Dual Band AX1800 USB WiFi Adaptörü

  • WiFi 6’ya anında geçiş – USB ile bilgisayarınızı 802.11ax standardına geçirin ve 1800 Mbps’e varan hızlara erişin.
  • Ultra yüksek verimlilik - OFDMA, MU-MIMO ve BSS Renklendirme teknolojileriyle kalabalık ağlarda bile daha hızlı veri aktarımı yapın.
  • Güçlendirilmiş sinyal - Harici anten ve yuva ile güçlü WiFi sinyalleri elde edin.
  • WPA3 güvenlik desteği - Gelişmiş WiFi güvenliği ve daha sağlam kimlik doğrulama için.
  • Tak ve çalıştır - Geniş işletim sistemi desteğiyle kolay kullanım.

WiFi 6'ya Anında Geçiş

WiFi 6 standardı sayısı giderek artan bağlı kişisel ve IoT cihazlarının taleplerini karşılayacak verimli bağlantılar sunuyor. USB-AX56 USB adaptörü, dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı anında WiFi 6’ya geçiriyor.

prapazar.com pazaryeri opncart entegrasyonu


Üstün WiFi Hızı

2X2 Dual Band WiFi 6 istemcisi olan USB-AX56, Wi-Fi 6 router modellerinin tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlıyor. Bu cihaz; 2,4 GHz bandında 574 Mbps ve 5 GHz bandında 1201 Mbps olmak üzere toplamda 1800 Mbps’e varan kablosuz bant genişliği sunuyor. Böylece USB-AX56 bir WiFi 5 istemcisinden 1,5 kata kadar daha hızlı oluyor!*.
*5 GHz / 80 MHz kanallarında 1024QAM modülasyonlu 2x2 802.11ax ile 5 GHz / 80 MHz kanallarında 256QAM modülasyonlu 2x2 802.11ac hızları karşılaştırıldığında.

prapazar.com pazaryeri opncart entegrasyonu


WiFi Menzilini Artıran Işın Hüzmeleme

Işın hüzmeleme özelliği sayesinde router’ınız USB-AX56’yı tespit ederek o yönde daha güçlü bir sinyal gönderebiliyor. Sinyal gücünü artıran bu özellik, cihazlara daha geniş menzil sağlıyor.

prapazar.com pazaryeri opncart entegrasyonu


Gelişmiş WPA3 Ağ Güvenliği

Sağlam WPA2 protokolünün devamı olan WPA3, WiFi güvenliğini sadeleştiren yeni özelliklerle bağlantılarınızı daha daha güvenli kılıyor.

prapazar.com pazaryeri opncart entegrasyonu


Tak ve Çalıştır

USB bağlantı noktasına sahip dizüstü veya masaüstü bilgisayarlara kolayca takılabilen USB-AX56, bu cihazlara WiFi 6’nın tüm avantajlarını getiriyor. Çok sayıda işletim sistemine destek veren USB-AX56, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlar için mükemmel bir tercih.

prapazar.com pazaryeri opncart entegrasyonu


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

prapazar.com pazaryeri opncart entegrasyonu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi